Tuvaletteki Koku Nasıl Giderilir?

Tuvalet giderinden gelen lağım kokusu temizliğe dikkat edilmesine rağmen tüm tuvalet ve banyonun kötü kokmasına neden olur. Ev işyeri fark etmeden herkes için can sıkıcı bir sorun olan tuvaletten koku gelmesi, temelde atık su tesisatındaki birikmelerden kaynaklı bir problemdir. Gider borularının daralmaya başladığını haber veren koku, hat boyunca biriken atık maddelerin çürümesiyle yukarı çıkmasından kaynaklanır. Evinize gelen misafirlere karşı mahcup olmanıza ya da müşteriler gözünde işletmenizin itibarının düşmesine yol açan bu sorundan kurtulmak için Tam Tesisat uzmanlığına güvenmeniz yeterli. Oda parfümü ve tuvalet kenarlarına asılan kimyasal kilitlerle bu kötü kokular maskelenmeye çalışılsa da, gider hattı temizlenmediği sürece problem aralıksız devam edecektir.

Tuvalet Giderinden Gelen Koku

Deterjan, oda spreyi gibi kokuyu maskelemekte kullanılan tüm ürünler geçici olarak banyo ve tuvaletin havasının değişmesini ancak problemin çözümsüz kalmayı sürdürmesini sağlar. Tam Tesisat sizlere kesin çözüm sunarak, gider hattındaki tüm birikintilerin temizlenmesi sayesinde sorunun asıl kaynağından kurtulmanızı sağlar. Giderin daralmaya başladığını gösteren kötü kokular yakın zamanda hattın tamamen tıkanabileceğini de gösterir. Kokunun kaynağı ortadan kaldırılmadıkça giderden gelen kötü kokular hem sizi hem de misafir ve müşterilerinizi rahatsız etmeye devam edecektir.

Tuvalet Kokusuna Kalıcı Çözüm

Giderden gelen kokunun tamamen giderilmesi yani probleme kalıcı çözüm getirilmesi için gider hattının baştan aşağı, kapsamlı bir şekilde temizlenmesi gerekir. Tam Tesisat ekipleri bu temizlik işlemini kırıp dökmeden, özel olarak bu işler için tasarlanana robot cihazlarla yaptığı için tadilata ne kadar harcayacağınızı düşünmeden ekibimize bir telefon açarak sorundan kurtulabilirsiniz. Boruların zarar görmediği, gider hattının derinlemesine incelenmesiyle sorunun kaynağının tespit edildiği kameralı görüntüleme işlemi sonrasında robot cihazlarla gerçekleştirilen temizlik ortalama bir saat sürmektedir. İşlemden kısa süre sonra banyo ve tuvaletin tüm kokusunun değişmeye başladığını fark edersiniz.

Eskiden kullandığınızda neredeyse hiçbir işe yaramayan sprey ve tuvalet kokuları, giderin temizlenmesinden sonra etkili bir şekilde tüm ortamın havasını değiştirecektir. Artık giderden lağım baskın bir lağım kokusu gelmediğinden, bu tip ürünleri kullandığınızda banyo ve tuvaletiniz arzu ettiğiniz gibi güzel kokacaktır.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir