Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Robot cihazlarla her tip tuvalet tıkanıklığını her yeri kırıp dökmeden açıyor, mağduriyetinizi en kısa sürede gideriyoruz. Garantili kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz sayesinde sadece bir telefonla tuvalet tıkanması probleminden kurtulabilirsiniz, üstelik yüksek faturalarla karşılaşmadan ve her yerin kırıldığı tadilat işleri sebebiyle canınız sıkılmadan…

Tuvalet Neden Tıkanır?

Kanalizasyonun tıkanmasına dahi sebebiyet verebilen tuvalet tıkanıklıkları, genel olarak hatalı kullanıma bağlı sebeplerden dolayı tıkanır. Tuvalete kişisel hijyen ürünlerinin atılması veya kalitesiz, suda çözünmek yerine sertleşen tuvalet kağıtlarının atılması nedeniyle tıkanan tuvalet giderleri bazen de sigara izmariti ve diğer sert cisim yüzünden tıkanır. Bu tip tıkanıklıklarda bazen gider metrelerce derinden tıkanmakta, dolayısıyla basit gider açma uygulamaları sorunun çözülmesi için yetersiz kalmaktadır. Zaten çoğu zaman bilgisizce, sert cisimler veya teller sokarak giderin açılmaya çalışılmasına yönelik uygulamalar yüzünden gider boruları zarar görmektedir. Tuvaleti açmaya çalışırken boruların çatlamasına veya kırılmasına sebep olunması, sorunun daha da büyümesine ve doğal olarak tamir masraflarının da katlanarak artmasına yol açar.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tesisat sektöründe kullanılan en güvenilir markanın, son teknolojiye sahip gider içi görüntüleme ve mekanik müdahale ile tıkanıklıkları içerden açan robot cihazlarını kullanmaktayız. Rothenberger ROCAM görüntüleme teknolojileriyle gider içini kolayca inceleyen ekibimiz, bu sayede kısa sürede tıkanıklığın yerini ve sebebini saptayabilmektedir. Kullandığımız Rothenberger R600 gider açma robotu 30 metreden daha derin tıkanmalara bile müdahale edebildiği için gider içinin görüntülenmesinin ardından hemen mekanik müdahale ile tıkanıklık açma işlemine geçilir. En derin tuvalet tıkanıklıklarını bile zahmetsizce, ortalığı inşaat alanına çevirmeden açıyoruz. Modern teknoloji destekli hizmetlerimiz ile bütçenizi sarsan harcamalar yapmadan, tıkanıklık probleminden çok kısa sürede ve kesin bir biçimde kurtuluyorsunuz.

Haftanın her günü, İstanbul geneline servis vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı sorunundan kısa sürede ve yüksek rakamlar harcamaksızın kolayca kurtulmak için danışma hattımızı aramanız yeterli.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir