Tesisat sorunlarının en can sıkıcılarından olan tuvalet tıkanıklıkları, aynı zamanda kısa sürede çözülmediği takdirde daha da ciddi problemlere yol açabilmektedir. Borularda oluşan tortuların akışı tamamen engellemesi sebebiyle ortaya çıkan tuvalet tıkanıklığı, her şeyden önemlisi hijyenik ortamın bozulmasına ve insan sağlığının tehdit altına girmesine yol açar. Tam Tesisat olarak uzman çözümlerimizle, tüm İstanbul genelinde haftanın tüm günleri hizmetinizdeyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde son teknoloji ürünü olan görüntüleme ve detektörlü sistemler kullanmakta, bu sayede sorundan hem çok kısa sürede hem de kabarık faturalarla karşılaşmanıza lüzum kalmadan kurtulmanızı sağlamaktayız.

Uzman ekiplerimiz tarafından kullanılan yeni nesil tuvalet tıkanıklığı açma ve tespit sistemleri, her türden tıkanıklık problemine “kalıcı çözüm” sunulmasını sağlamaktadır. Tıkanıklığın santim şaşmaksızın tam yerinin belirlenmesini sağlayan görüntüleme sistemleri kullanan ekiplerimiz, bu sistemler sayesinde tıkanıklığa neyin sebep olduğunu da görebilmektedir. Tıkanıklığın yeri ve sebebinin şüpheye yer vermeyecek biçimde, net olarak anlaşılması ise sorunun en kısa ve ekonomik şekilde nasıl çözüleceğinin belirlenmesini sağlamaktadır. Tam Tesisat olarak siz değerli müşterilerimize her zaman uzun vadeli çözümler sunmaya özen göstermekte ve bu özeni aynı şekilde tıkanıklık sorunundan en ekonomik biçimde kurtulmanızı sağlamaya da göstermekteyiz.

Duvarın veya herhangi bir fayansın kırılmasını gerektirmeyen profesyonel çözümlerimiz, tuvalet tıkanıklığından kısa sürede ve hiçbir zahmete katlanmanız gerekmeden kurtulmanızı sağlamaktadır. Modern ekipmanlarla tıkanıklığın kesin yerini ve sebebini saptayan ekiplerimiz probleme hızlı ve kesin bir şekilde çözüm üretirken, bu yeni nesil sistemlerle verdiğimiz tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde birçok yerin kırılması gerekmediği için tamir işlemi de daha düşük maliyetli hale gelmektedir. Sunduğumuz hizmetler tamirden çıkarak tadilat haline dönüşmediği için tuvalet tıkanıklığından kurtulmak için fazladan yüzlerce lira harcamanıza da gerek kalmıyor.

Tuvalet tıkanıklığının neden kaynaklandığına ve giderin nereden tıkandığına bağlı olarak yüksek su basınç sistemleri kullanabilen profesyonel ekiplerimiz, bu sistemler sayesinde tıkanıklığın saniyeler içinde sökülmesini ve giderin hemen açılmasını sağlayabiliyor. Firmamız profesyonelliğine her soruna, sorunun niteliğine göre farklı çözümler sunabildiği için farklı nitelikteki tıkanıklıkları kimyasal madde kullanarak da açabilmektedir. Gidere hiçbir zarar vermeyen ve sadece tıkanıklığa yol açan maddelerin parçalanmasını sağlayan bu özel kimyasal karışım sayesinde tuvalet tıkanıklığı hemen açılmaktadır. Bu işlemin arından yüksek basınçlı su uygulanması sayesinde tüm yabancı maddelerin tahliyesi sağlanır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 hizmet veren Tam Tesisat, her türlü tuvalet tıkanıklığı sorununuzda bir telefon kadar yakınınızda…

Pin It