Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Can sıkıcı olmanın yanı sıra sağlığınızı da bozan bir problem olan tuvalet tıkanıklıkları, hijyenik ortam şartlarının bozulmasına yol açar. Kısa sürede sayısı milyonlara ulaşabilen birçok farklı türdeki bakteri, virüs ve diğer mikroorganizmanın giderde üremesine sebep olan tuvalet tıkanıklarına mutlaka kısa sürede ve profesyonelce müdahale edilmesi gerekir. Tam Tesisat olarak senelerin getirdiği deneyimle sunduğumuz tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz, en yeni teknolojilerin kullanıldığı robot cihazlar ve ekipmanlarla banyonuzu kırıp dökmeden soruna “kalıcı” çözüm getiriyor. Üstelik tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda da siz değerli müşterilerimizin bütçesini düşünmekte, her zaman tıkanıklık probleminden en düşük bütçeyle kurtulmanızı sağlamaya çalışmaktayız.

Bez, kağıt, kireç ve diğer birçok farklı madde sebebiyle tıkanabilen tuvalet giderleri zamanında tamir edilmediği takdirde ortaya çok daha büyük sorunlar çıkar ve sorunlarla birlikte tamir için yapılması gereken harcamanın bedeli de artar. Tıkanan giderdeki yabancı maddelerin diğer tarafa geçmesiyle birlikte tüm binanın giderinin tıkanması söz konusu olur ki, bu gibi durumlarda problemin ölçeği daha da genişler ve tamir işlemi de çok daha teferruatlı hale dönüşebilir. Tam Tesisat bünyesinde görev alan ve senelerin tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet veren ekiplerimiz, en yeni teknolojiden faydalanan kameralı robot sistemlerle fayanslarını kırmadan ve banyonuzu inşaat alanına dönüştürmeden tıkanıklık problemlerine çözüm getirmektedir.

Ekiplerimiz kullandığı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın giderin tam olarak neresinde olduğunu belirler ve bu sayede açma işleminin de en sağlıklı ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Ekstra maliyeti ortadan kaldırmak için fayans kırılmasına gerek bırakmayan tuvalet tıkanıklığı açma ekipmanları kullanılarak, yüksek basınç uygulaması veya özel kimyasal karışımlarla problem ortadan kaldırılır. Daha son tazyikli suyla tüm giderin tamamen açıldığından emin olunur ve tıkanıklığa sebep olan tüm yabancı maddeler de tahliye edilir. Tuvalet tıkanıklığının sebebine bağlı olarak farklı çözümler geliştirebilen ekiplerimiz, “her zaman fayans kırarak müdahalede bulunmayı son çare olarak görmektedir.” Ancak tıkanıklık hiçbir suretle açılmıyorsa kırma işlemi gerçekleştirilir ki, buna da çok nadir gereksinim duyulur ve ayrıca çok küçük bir yer kırılarak tıkanıklık açılır.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize haftanın her günü arayabilir veya sitemizdeki iletişim sayfasından firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir