Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Tam Tesisat uzmanlığı sayesinde kolayca üstesinden gelinen bir problem olan tuvalet tıkanıklığı, kullandığımız modern ekipmanlar sayesinde dakikalar içinde ve herhangi bir kırıp dökme işiyle zaman kaybetmeksizin kolayca açılmaktadır. Yüksek maliyetli, tadilat işlerinin günlerce bitmek bilmediği eski usul tıkanıklık açma uygulamalarıyla zaman kaybetmemek için bir telefon açmanız yeteli. Tadilata gerek bırakmayan, modern teknoloji destekli tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz tuvalet giderindeki tıkanıklığın, kanalizasyon tıkanıklığı haline gelmeden hızlı bir şekilde açılmasını sağlar.

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Rastgele marketlerde satılan kimyasal ürünlerle tuvaletinizi açmaya çalışmanız, gider borularının delinmesine ve ortaya kaçak problemi çıkmasına yol açabilir. Sivri cisimler sokarak tuvalet tıkanması sorununu çözmeye çalışmak, tıkanıklığında birkaç metre derinde olduğunda zaman kaybından başka bir şey değildir. Firmamızın kullandığı Rothenberger R600 gider robot sistemleri, 35 metrelik uzantısıyla en derin tuvalet tıkanıklıklarında bile “dakikalar için ve hiçbir yeri kırmadan” sonuç almamızı sağlamaktadır. Mekanik, yüksek tazyikli veya özel kimyasal uygulamalarla tıkanıklığı kolayca gideren ekibimiz bu sayede soruna mümkün olan en ekonomik çözümü sunmaktadır.

ROCAM görüntüleme sistemlerimiz, tıkanan tuvalet giderinin içinden görüntü alınmasını ve böylece soruna göre en akılcı çözümü üretmemizi sağlar. Ekibimiz tıkanıklığın en kolay ve hızlı şekilde giderilmesini sağlayacak yöntemi belirledikten sonra zaman kaybetmeden gider açma işlemine başlar. Fayanslarınızı kırmadan, ortalığı köstebek yuvası haline getirmeden tuvalet tıkanıklığını açmakta ve zahmetsizce bu tesisat probleminden kurtulmanızı sağlamaktayız.

Tam Tesisat olarak İstanbul’un her yerine “sabit servis ücreti” garantisiyle 7 gün, 24 saat hizmet vermekteyiz. Tuvalet ve diğer gider tıkanıklıklarında sadece bir telefonla garantili, ekonomik ve zahmetsiz tesisat çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir