Su Sızıntısı Bulma

Su kaçağının yerini belirlemek aslında sızıntı tamirinin büyük bir bölümünü halletmektir. Görsel herhangi bir ibare olmadan tesisat ustasının sızıntının yeri hakkında yorumda bulunması olsa olsa tahmin olabileceği için yıllar boyunca kaçağın yerini “kesin” olarak bulmanın yegane yolu; sızıntı olan borular açığa çıkıncaya kadar kırıp dökmek olmuştur. Tam Tesisat sizleri ev ve işyerinizdeki su sızıntısı problemlerinin tamamından, zahmete girmenize ve daha önemlisi ne kadar harcamaya yapacağınızı dert etmeden kurtulmanızı sağlar. Özel olarak su sızıntısı bulma işi için geliştirilen sistemler kullanan ekibimiz, her tip tesisat ve yapıdaki su kaçağını “hiçbir yeri kırmadan” bulur.

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır?

Ekibimizin ev veya işyerinize gelmesinden dakikalar sonra sızıntının yeri “kesin bir biçimde” belirlenmiş olur. Bu iş için bilgisayarlı inceleme sistemleri veya akustik prensiple çalışan yani sızıntının çıkarttığı düşük frekanslı sesleri takip ederek tespit yapan cihazlar kullanılır. Bu cihazlar ile su sızıntısı bulma işinde fayansların, duvarların ve zeminin kırılmasına gerek kalmamaktadır. Tam Tesisat yeni nesil su sızıntısı tespiti sistemlerinden faydalandığı için hata payı olmadan, 5 santim bir yanılma şansı bulunmaksızın su sızıntısı bulma işlemi “dakikalar içinde” tamamlanır.

Su Sızıntısı Tamiri Ne Kadar Sürer?

Modern teknoloji destekli su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimiz, ortalığın köstebek yuvasını andırır bir şekilde delik deşik olmasına ve tamirden çok daha fazlasını tadilata harcamanıza gerek kalmadan soruna en pratik çözümü sunmaktadır. Eviniz veya işyerinizin büyüklüğüne bağlı olarak su sızıntısı bulma işlemi 10-15 dakika kadar sürerken, ekibimizin boruya müdahalede bulunarak probleme “kalıcı” çözüm getirmesiyle tüm işlem yaklaşık 1 saatte tamamlanmış olur. Firmamız sadece betonarme yapılarda değil, bahçe ve seralarda kullanılan sulama sistemlerindeki su sızıntılarını da adeta eliyle koymuş gibi kısa sürede tespit edebilmektedir.

Tam Tesisat olarak su kaçaklarından gider tıkanıklıklarına kadar su tesisatıyla ilgili sorunların tamamına, teknolojiden aldığımız destek ve sektörde geçirdiğimiz yıllar içinde edindiğimiz deneyim sayesinde pratik çözümler sunuyoruz. Her yerin kırılmasından dolayı tamirden sonra yenileme ilerine yüzlerce lira harcadığınız tesisat işleriyle uğraşmamak için bir telefon açmanız yeterli. İstanbul genelinde tüm ilçe ve semtlere tesisatçı servisi vermekte, Pazar da dahil haftanı her günü aralıksız şekilde çalışmaktayız.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir