Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Tesisatın her noktasında olabilen su kaçaklarını bulmak, uzun zaman boyunca en deneyimli tesisat ustalarının dahi kabusu olmuştur. Gözle görmeden kaçağın yerinin kesin biçimde tespit edildiğinden emin olmak mümkün olmadığından, tamirata başlamak için ustaların “tahminlerine” güvenmekten başka çaresi kalmamıştır. Bu yüzden apartmanlarda yaşanan kaçaklarda boşu boşuna birçok daire köstebek yuvası haline getirilmiştir. Üstelik çoklu kaçak olan tesisattaki sadece tek bir sızıntı bulunmakta, tüm bu zahmete ve yüklü harcamalara rağmen kısa zaman içinde sorun tekrar etmektedir. Neyse ki, artık su kaçağı problemlerinde Tam Tesisat’ın sunduğu garantili ve ekonomik çözümler var…

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağının nerede olduğunu bulmak için birkaç dakikanın yeterli olmasını sağlayan özel ekipmanlarımız, deneyimli tesisatçılardan oluşan ekiplerimizin ev ve işyerinizdeki kaçakları “hiçbir yeri kırmadan” tespit etmesini sağlamaktadır. Kaçağın yerini adeta eliyle koymuş gibi bulan ekiplerimiz zaman kaybetmeden doğrudan, tek yerden müdahale ile tamir işlemine geçer. Su kaçağı bulma sistemlerimiz yapının ve tesisatın yaşı fark etmeden, tüm kaçakları kısa sürede ve en önemlisi hata yapmadan kesin bir şekilde tespit eder.

Kaçak Sorununa En Ekonomik Çözüm

5-10 santimlik bir hata payının bile söz konusu olmadığı kırmadan su kaçağı tespiti işlemi sayesinde sorunun kaynağını, ortalığı inşaat alanı haline getirmeden belirleyen ekibimiz 1 saat içinde tamiri tamamlar. Ekibimiz kaçak sorunundan “geri dönmemek üzere” kurtulmanızı sağlayarak ev ve işyerinizden ayrıldıktan sonra arkasında şantiye alanına benzeyen bir dağınıklık bırakmaz. Böylece ortalığı eski haline getirmek için yenileme işleriyle uğraşmaz, tadilat işlerine tamirattan çok daha fazlasını harcamazsınız.

İstanbul’un tüm ilçelerine Pazar günü de dahil kesintisiz servis veriyor, tesisatla ilgili her türlü probleme hem ekonomik hem de garantili hizmetler ile çözüm sunuyoruz.

 

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir