Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Atık su tahliyesi için kullanılan pimaş borular zamanla dayalı olarak yıpranmadan, tesisat problemlerinden ve büyük oranda hatalı kullanımdan dolayı tıkanır. Profesyonel müdahale yapılmadığında herkes tarafından kolayca açılması mümkün olmayan pimaş tıkanıklığı, yanlış müdahaleler olması durumunda kanalizasyon tıkanması ve boru arızaları gibi daha kapsamlı sorunlara dönüşebilir. Pimaş tıkanıklığı açma işleminde özel robot cihazlar kullanan Tam Tesisat ekipleri, tuvalet lavabo fark etmeden her tip tıkanıklığı dakikalar içinde gidermektedir.

Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma

35 metrelik uzantısı ile derin pimaş tıkanıklıklarında dahi kısa sürede sonuç alınmasını sağlayan, piyasadaki en güvenilir markanın gider açma robotlarını kullanıyor ve tıkanıklık problemlerine pratik bir şekilde çözüm getiriyoruz. R600 gider açma robotlarımızla pimaş gideri açma işlemi çok kısa sürede tamamlandığı gibi, bu tesisat sorununa da mümkün olduğunca ekonomik bir biçimde çözüm getirilmektedir. ROCAM pimaş boru içi görüntüleme sistemlerimiz sayesinde soruna yönelik çözüm üretmekte, mekanik veya kimyasal uygulamalarla borulara zarar vermeden tıkanıklığın giderilmesini sağlamaktayız.

Gider içinin özel sistemlerle dışardan ve en önemlisi herhangi bir yeri kırmadan, lavabo veya klozeti sökmeden görüntülenmesi ile ekiplerimiz soruna göre en pratik ve ekonomik çözümleri kolayca üretebilir. Ev ve işyerinizin her yerini kırmadan pimaş tıkanıklığının içerden kolayca açıldığı hizmetlerimiz 1 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Robot cihazla tıkanıklık açıldıktan sonra gider içi görüntüleme sistemlerini tekrar kullanan ekibimiz, pimaşın içini detaylı bir biçimde inceler ve tıkanıklığın “kesin” olarak giderildiğinden emin olur. Suyla temizlik yapıldıktan sonra işlem tamamlanır ve ekibimiz sorundan geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlayarak ayrılır.

Pimaş tıkanıklığı gibi kanalizasyon, tuvalet ve her tip logar tıkanıklığında da ekonomik hizmetlerimizden yararlanmak üzere bizleri arayabilirsiniz. Tam Tesisat olarak hafta sonu içi demeden, İstanbul geneline kesintisiz olarak servis veriyoruz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir