Petek Temizliği Fiyatları

Kombi ve kat kaloriferi gibi ısıtma sistemlerinin verimliliğinin zamanla azalmasına yol açan peteklerin düzenli periyotlar ile temizlenmesi çok önemlidir. Ancak daha önemli olan; bu işlemin tesisata ve peteklere zarar vermeden, astronomik meblağlar ödenmesine gerek olmadan yapılmasıdır. Yılların deneyimiyle sizlere hizmet veren Tam Tesisat uzman, ısıtma sisteminin harcadığı yakıtı daha yüksek oranda ısı enerjisine çevirmesini sağlayan petek temizliği hizmetleriyle haftanın 7 günü, günün 24 saati bir telefon kadar yakınınızda. Özel ilaç karışımlarıyla peteklerinizin içindeki tüm kireç, pislik ve ağır metalleri temizleyen ekiplerimiz, bu sayede sisteminizin daha yüksek verimlilikle çalışmasını sağlıyor ve sistemin yok yere fazladan yakıt tüketmesinin de önüne geçmiş oluyor.

Her ısıtma sistemi ancak tesisat dahilindeki petekler temiz olduğu müddetçe harcadığı yakıt enerjisinden azami düzeyde faydalanmanızı sağlar. Harcanan yakıtın boşa gitmemesi ve dönüştürülen ısı enerjisinden maksimum verimlilikle faydalanmanız için özel sistemlerle sunduğumuz temizlik işlemleri, peteklerinizin içindeki tüm yabancı maddelerin tahliye edilmesini sağlamaktadır. Üstelik petek temizliği fiyatları konusunda da sizlere en avantajlı seçenekleri sunmaktayız.

Tam Tesisat olarak siz değerli müşterilerimize uzun vadeli çözümler sunma gayreti içindeyiz ve her zaman en kaliteli hizmetlerden, mümkün olan en uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlamaya çalışmaktayız. Bu sebeple petek temizliği fiyatları konusunda da en ekonomik çözümleri sunuyoruz.

Kireçlenme problemi yüzünden ısıtma sistemlerinin verimliliği %20’den daha yüksek oranlarda azabilmektedir. Balçıklaşma, kireç sebebiyle tıkanma ve diğer yabancı maddelerin sisteme dahil olmasıyla birlikte ısıtma sisteminizde ciddi arızalar oluşabilir ve bu arızaların tamiri için yüksek meblağlar ödemeniz kaçınılmaz hale gelebilir. Sorunu oluşmadan önlemek ve sistemin yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak için petek temizliği hizmetlerimizden zaman kaybetmeden, makul fiyatlarla faydalanın.

Petek temizliği fiyatları, diğer hizmetlerimiz ve işin uzmanı tarafından yanıtlanmasını istediğiniz tüm sorularınız için hafta sonları da dahil olmak üzere bize istediğiniz zaman telefon açabilir, iletişim sayfamız üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Tam Tesisat olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir