Petek Temizleme Fiyatları

Isıtma sisteminizden gerçek anlamda ekonomik bir şekilde yararlanmak için tıpkı kombi veya kalorifer gibi, sistemin ısı iletim elemanları olan peteklerinizin de bakımını ihmal etmemeniz gerekir. Peteklerinizin su geçişlerinin tıkanması durumunda ortaya çıkan ısınma sorunları, sistem çok yüksek verimlilikle çalışıyor bile olsa ev ve işyerinizde ucuza ve beklediğiniz kalitede ısınamamanıza sebep olacaktır. Tam Tesisat uzmanlığından faydalanarak, 129 TL’den başlayan fiyatlarla ısıtma sistemlerinizin petek temizliğini yaptırabilir ve bu kışı faturaları dert etmeden, konforlu bir şekilde ısınarak geçirebilirsiniz. Firmamızdan petek temizleme hizmeti satın alan tüm müşterilerimizin kombi bakımını ücretsiz olarak yapmaktayız.

petek-radyator-temizligiPeteklerinizi sökmeden, Nano Clean ilacı ve özel yıkama makinaları kullanarak temizleyen Tam Tesisat ekipleri 1 saatten kısa sürede petek içlerindeki tüm kireç ve pisliğin tahliye edilmesini sağlar. 4 petekli yaşam alanları ve ticari işletmelerde makinalı ve Nano Clean kullanarak gerçekleştirdiğimiz petek temizliği işlemi ortalama yarım saat kadar sürmektedir. 1 litre Nano Clean petek içi temizlik ilacı kullanılan bu hizmetinizden 129 TL ödeyerek faydalanabilir ve üstelik kombi bakımınızı da “ücretsiz” olarak yaptırabilirsiniz. Daha geniş daire ve işyerlerinin petek temizliği daha uzun sürmekte ve tam temizlik için daha fazla temizlik ilacı kullanılması gerekmektedir. Firmamızın her bütçeye uygun petek temizleme fiyatları için buraya tıklayın.

Daha önce petek temizliği yapılmamış kombi ve kalorifer sistemlerinde daha fazla ilaç kullanılması ve ilacın tesisatta daha uzun süre dolaşması gerekebilmektedir. Bu yüzden her yıl kışa girmeden önce petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Peteklerin su geçişlerinde biriken şebeke suyundaki kireç zamanla tesisat borularının da kireç kaplanmasına neden olur. Kombiniz de tesisatta dolaşan kireç tortusundan etkilenerek arızalanabileceği için peteklerinizin iç temizliği aksatmadan periyodik olarak yaptırmanızı önermekteyiz.

Tam Tesisat haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde, İstanbul geneline servis vermektedir. Makinalı petek temizliği ve tüm diğer profesyonel tesisat çözümlerimiz için iletişime geçmeniz yeterli.

 

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir