Ev ve restoranlarda görülen mutfak gideri tıkanıklıklarına kesin çözüm sunan Tam Tesisat, mutfakların her yerinin kırılmasına gerek bırakmayan modern teknoloji ürünü sistemlerle 7/24 hizmetinizde. Mutfak gideri açma hizmetlerimiz sayesinde ekstra yüzler lira masrafa girmeniz gerekmeden, tesisat ve problem ne olursa olsun garantili olan tıkanıklık problemlerinden kurtulabilirsiniz. Firmamızın senelerin deneyimiyle hizmet vermekte, uzmanlığının arkasında durarak mutfak gideri açma hizmetlerine garanti vermektedir. Kameralı görüntüleme sistemleri ve bu iş için özel olarak üretilen yeni nesil robot cihazlarla giderleri, mutfağı inşaat alanı haline getirmeden kısa sürede açmaktayız.

Uzman ekiplerimiz seneler öncesinden kalma ekipmanlarla değil, en yeni teknolojiyle üretilmiş birçok farklı sistem ve ekipman kullanarak giderleri açmaktadır. Mutfak gideri açma hizmetlerimizde kullanılan görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklığın kesin olarak yeri belirlenmesini sağlar. Bu görüntüleme sistemleri sayesinde ekiplerimiz, giderin hangi sebeple tıkandığının da kesin olarak anlamaktadır. Böylelikle tıkalı giderin açılması için hangi uygulamanın yapılacağına da karar verilebilmektedir. Bu sistemler sayesinde firmamızın profesyonel ekipleri sizin için en ekonomik çözüm yolunu seçebilmekte, problemden hem en zahmetsiz hem de en kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktadır.

Mutfak gibi sürekli olarak temiz su kullanılması gereken yerlerdeki giderin tıkanması, hijyen ortamının bozulmasına ve besinlerin de birçok tehlikeli mikroorganizma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına yol açar. Özellikle restoranların ve yemekhanelerin mutfak giderlerinin tıkanması durumunda işler durma noktasına gelir. Firmamız teknik yeterliliği ve on seneyi aşkın süredir edindiği tecrübeyle ticari işletmelerin de gider tıkanıklığı problemine kesin çözüm sunabilmektedir. Garantili ve makul fiyatlarla sunduğumuz periyodik gider temizleme hizmetlerimizden faydalanarak, tüm ticari işletmelerin bu problemi oluşmadan önlemesi mümkündür.

İstanbul’un tamamında hafta sonu ayrımı yapmaksızın 7/24 hizmet veren firmamızın garantili çözümlerinden faydalanmak, fiyat teklifi almak ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bize istediğiniz zaman telefon açabilir veya sitemizdeki iletişim sayfası üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Pin It