Çamaşır ve bulaşık makinesi giderlerindeki atıklardan, saçlardan, kireçten ve daha da birçok farklı maddeden dolayı tıkanan lavabolar kısa sürede giderden atık suyun taşmasına yol açar. Yağlar, kimyasal atıklar, kireç gibi maddelerin gideri tıkamasıyla birlikte atık suyun içindeki mikroplarda hızla artar. İnsan sağlığını tehdit eden pek çok hastalık riskinin ortaya çıkmasına yol açan bu probleme “garantili” çözüm sunan Tam Tesisat, makul fiyatlı lavabo tıkanıklığı açma hizmetleriyle 7/24 hizmetinizde. Uzman ekiplerle ve en yeni teknolojinin kullanıldığı ekipmanlarla İstanbul genelinde verdiğimiz lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimiz, her tipteki tıkanıklık problemine kesin çözüm sunmaktadır.

Uzmanlığımıza ve teknik yeterliliğimize sonuna kadar güvenmekte, bu güvenimiz de yalnızca boş sözlerle ifade etmek yerine sunduğumuz tüm lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimize garanti vermekteyiz. Memnuniyetinizi maksimum düzeyde sağlamak için hafta içi sonu fark etmeden yılın 365 günü çalışan firmamız, ilkel yöntemler yerine modern teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak lavabo tıkanıklıklarını açmaktadır. Hiçbir yerin kırılmasına, döşeme ve fayans tamiri için gereksiz harcamalar yapmanıza gerek kalmadan lavabolardaki tıkanıklığı açan ekiplerimiz, kameralı görüntüleme sistemleri ve robot cihazlar kullanmaktadır.

Özel görüntüleme sistemleriyle tıkanıklığın tam yerini belirleyen profesyonel ekiplerimiz, bu sayede ayrıca lavabonun tıkanmasına sebep olan maddeleri de belirleyebilmekte ve çözüm için bu doğrultuda farklı teknikler kullanabilmektedir. Bazı lavabo tıkanıklıklarında özel kimyasallar kullanarak, gidere zarar vermeden ve “her yeri kırıp dökmeden” sorunun üstesinden gelinirken bazen de yeni nesil robotlardan faydalanmaktayız. Tam Tesisat ekipleri her zaman tıkanıklığın kesin bir şekilde açıldığından emin olmakta ve sizler için hem en zahmetsiz hem garantili hem de en ekonomik açma yöntemini kullanmaya çalışmaktadır.

Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına garantili çözümlerle yanıt vermeye çalışmakta, hizmetlerinin her zaman bütçeniz için de en avantajlı seçenek olması için ekstra gayret göstermektedir. Lavabo açma hizmetlerimizden biran önce faydalanmak, diğer hizmetlerimizle ilgili bilgi edinmek veya fiyat teklifi almak için telefon veya sitemiz üzerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Pin It