petek

Kombi Petek Temizliği

Kombinizden daha yüksek verimle yani daha ekonomik ve konforlu şekilde faydalanmanızı sağlayan kombi petek temizliği hizmetlerimiz, peteklerdeki tıkanmadan kaynaklı ısınma sorunlarına uzun vadeli çözüm sunar. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Tam Tesisat, kombi petek temizliği hizmetlerinde Nano Clean isimli özel bir kimyasal karışım ve sadece petek temizleme işlemleri için özel olarak üretilen yıkama makinaları kullanır. Bu sayede peteklerinizin tesisattan sökülmesine gerek kalmaz. Şebeke suyundaki kirecin oluşturduğu tordu ve su geçişlerinde çamurlaşma oluşmasına sebep olan çamurun petek içinden tamamen temizlenmesiyle birlikte kış boyunca daha konforlu ısınırsınız.

Kombiden giriş yaparak Nano Clean uygulaması yapan ekiplerimiz, bu sayede petek içlerinde biriken kireç tortusunun ve pisliğin zahmetsizce çözülmesini sağlar. Yüksek basınçla ve çalkalama etkisi oluşması için çift yönlü olarak su veren petek temizleme makinalarıyla yapılan durulama işlemiyse çözülen tüm pisliğin peteklerden ve tesisattan tahliye edilmesini sağlar. Kombi petek temizliği işleminin tamamlanmasıyla kombiden gelen sıcak suyla peteklerin her yeri eşit oranda ve daha yüksek oranda ısınır ki; bu da sizin de kış soğuklarında daha fazla ısınmanız anlamına gelir.

Peteklerin su geçişlerindeki balçıklaşma ve kireç tortuları sebebiyle peteklerin alt, yan ve üst bölümünün eşit oranda ısınmaz. Enerji israfıyla birlikte daha fazla ısınmak için cihazın derecesini yükseltmenizle doğalgaz faturalarında da artışa neden olan bu durumla karşılaşmamak için peteklerinizi periyodik olarak temizletmenizi önermekteyiz. Kış öncesi yapılacak petek temizliği işlemi sayesinde ısınma sorunlarını oluşmadan önleyebilir, bütçe yoran doğalgaz faturalarıyla karşılaşmadan rahat bir kış geçirebilirsiniz.

Kombiniz gibi peteklerinizin de her yıl, periyodik olarak bakım görmesi gerektiğini unutmayın ve makul fiyatlarla sunduğumuz kombi petek temizliği hizmetlerinden yararlanmak için daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir