Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gözden kaçan kullanım yanlışlarından ötürü tıkanan klozetler doğru şekilde müdahale yapılmadığında kanalizasyonu da tıkayarak, çok daha kapsamlı bir problem haline dönüşebilir. İnternette tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarının giderilmesiyle ilgili pek çok kulaktan dolma bilgi paylaşılmasına karşın bu bilgiler çoğunlukla işe yaramamakta ve hatta gider borularının zarar görmesine yol açmaktadır. Tam Tesisat olarak bizlere başvuran müşterilerimizin birçoğu kimyasal içeriğini bilmediği maddeleri klozete döktüğü veya sert cisimlerle tıkanıklığı açmaya çalıştığı için gider borularında oluşan hasar sebebiyle sorun yaşamaktadır.

Kırmadan Özel Robotla Klozet Açma

Firmamız Rothenberger ROCAM kanal içi görüntüleme sistemleri ve R600 klozet tıkanıklığı açma robotları gibi modern teknolojiyi kullanan ekipmanlara sahiptir. Bu ekipmanlar sayesinde “hiçbir yeri kırmadan, klozeti sökmeden, fayanslarını kırmak ve sökmekle uğraşmadan” klozet tıkanıklıklarının tamamını içerden müdahaleyle açabiliyoruz. Ortalığın inşaat alanına dönüşmesine gerek bırakmayan modern teknoloji odaklı, akılcı tesisat çözümlerimiz sayesinde hem zahmete girmenize hem de yüklü harcamalar yapmanıza gerek kalmadan klozet tıkanması probleminden kurtulursunuz.

Geniş Servis Ağı, Garantili Hizmet

Kırmadan robotla klozet açma hizmetlerimize garanti vermekte, hizmet kalitemize ve uzmanlığımıza sonuna kadar güvenmekteyiz. Küçük büyük ayırt etmeden aldığımız tüm tesisat işlerinde koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyor, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kaliteli çözümlerle karşılıyoruz. Tam Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine; klozet tıkanıklığı açma, kırmadan su kaçağı tespiti, petek temizliği, tesisat yenileme, armatür montajı gibi konularda kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Garantili tesisatçı hizmetlerimiz sayesinde klozet tıkanıklığı sorunundan kısa sürede, yüklü tadilat masraflarını dert etmek zorunda kalmadan “kesin” bir şekilde kurtulursunuz. Danışma hattımızı her türlü sorunuz, randevu ve fiyat teklifi almak için 7/24 arayabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir