1
2
3
Su Kaçağı Tespiti
1

Su kaçaklarını, kullandığımız bilgisayarlı ve çok hassas su kaçağı tespit cihazlarımız yardımı ve ustalarımızın engin tecrübeleri ile tam olarak, hiçbir yeri kırmadan tespit edebiliyoruz.

2

Su kaçağının tam yerini bulmamız sadece yarım saat kadar sürüyor. Tespit işleminden sonra ise ustalarımız kaçağın onarımını büyük bir hızla gerçekleştiriyorlar.

3

Tam Tesisat daima büyük bir özenle, siz müşterilerimizi mutlu etmek için temiz işler çıkartıyor.

Su kaçaklarını tamir etmenin en zor yanı, beton yapının içinde olduğu için çıplak gözle görülmesi mümkün olmayan su borularının neresinde problem olduğunu “kesin olarak” tespit etmektir. Seneler boyunca su kaçağı tamirinin zorlu bir iş olmasına yol açan bu durum, modern teknolojinin duruma el atmasıyla birlikte değişti. Firmamız akustik prensiple çalışarak su kaçağı tespiti yapan ekipmanlardan bilgisayarlı görüntüleme sistemlerine kadar, modern teknolojinin imkanlarından sonuna dek faydalanarak su kaçaklarının yerini “kırmadan” tespit etmektedir. Seneler öncesinden kalma, tamir olmaktan çıkan ve tadilata dönüşen uygulamalarla uğraşmadan sunduğumuz kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir hizmetlerimizden faydalanabilir, böylece kabarık tamir faturaları ödemek zorunda kalmadan kaçak sorunundan “ekonomik” bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Bir tek sistemle değil, probleme ve yapının fiziksel özelliklerine göre birçok farklı yeni nesil su kaçağı tespiti sistemiyle gerçekleştirdiğimiz tespit ve onarım hizmetleri sayesinde zahmete girmeden kaçak probleminden kurtulmanızı sağlıyoruz. Uzman ekiplerimiz ev ve işyerinizi köstebek yuvasına çevirmeden, tek bir yere çekiç dahi vurmadan “dışardan” su kaçaklarının yerini belirliyor. Su kaçağı tespiti için kullandığımız ekipmanlar yeni nesil sistemler olduğu için “santim bile şaşmaksızın” su sızıntısının konumunu saptıyoruz; üstelik sıhhi tesisatta çoklu kaçak olsa bile…

Düşük maliyetle su kaçağı probleminden “uzun vadeli olarak” kurtulmanızı sağlayan firmamız, hepsi alanında deneyim kazanmış profesyonellerden oluşan uzman ekiplerle hizmet vermektedir. Döşemelerin sökülmesine, onlarca fayansın kırılmasına, kırılan beton yüzünden evinizin moloz tozuyla kaplanmasına gerek kalmaksızın su kaçaklarını yerini kırmadan tespit eden ekiplerimiz “kırmadan özel sistemlerle” problemin üstesinden gelmektedir. Bu sayede su kaçağı tamiri daha ekonomik ve zahmetsiz bir iş hale gelmektedir.

Tesisatın tamamının takip edildiği akustik tespit sistemleri veya görüntüleme ekipmanları kullanılarak, yüzlerce metre uzunluğundaki sıhhi tesisattaki kaçaklar bile “dakikalar” içinde bulunmaktadır. Alt kattaki komşunun tavan ve duvarlarında; küflenme, fayans atması, terleme gibi sorunların görülmediği durumlarda yani tesisatta gizli kaçak olması halinde bile kullandığımız en son teknoloji ürünü sistemlerle problemin nerede olduğunu kesin olarak belirleyebilmekteyiz.

Kılcal çatlaklardan sızan suyun yerinin bile şüpheye yer vermeyecek biçimde belirlenmesini sağlayan bu sistemler sayesinde tespitin arından onay vermenizle birlikte ekiplerimiz hemen tamir işlemine geçebilmektedir. Zaman kaybına, yok yere zahmete girmeye, onlarca yerin kırılmasına gerek kalmaksızın su kaçaklarına kalıcı çözüm sunan firmamız ekonomik anlamda da sizlere en makul seçenekleri sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize İstanbul genelinde, hafta içi sonu fark etmeden hizmet vermekteyiz. Tam Tesisat olarak yılın 365 günü, günün 24 saati profesyonel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Avcılar Su Kaçağı Tespiti
Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Bakırköy Su Kaçağı Tespiti
Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti
Beykoz Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti
Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti Çatalca Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti
Esenler Su Kaçağı Tespiti Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Eyüp Su Kaçağı Tespiti
Fatih Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti Güngören Su Kaçağı Tespiti
Kadıköy Su Kaçağı Tespiti Kâğıthane Su Kaçağı Tespiti Kartal Su Kaçağı Tespiti
Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti Maltepe Su Kaçağı Tespiti Pendik Su Kaçağı Tespiti
Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti Sarıyer Su Kaçağı Tespiti Silivri Su Kaçağı Tespiti
Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti Sultangazi Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti
Şişli Su Kaçağı Tespiti Üsküdar Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Su Kaçağı Tespiti
Pin It