Su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi seneler boyunca kaçağın tamir edilmesinden çok daha güç bir iş olmuş ve bu sebepten ötürü de tesisatçıların en çok zorlandığı hizmet haline gelmiştir. Tam Tesisat bu durumu tersine çevirerek, kırmadan su kaçağı bulma imkanı sunan modern teknoloji ürünü sistemler sayesinde ev ve işyerinizin hiçbir yerini kırmadan her tip su kaçağını bulmaktadır. Tamir için tüm evin yerle bir olmasına, işyerinizdeki bütün işlerin durmasına gerek kalmadan dakikalar içinde kaçağın yerini belirleyen ekiplerimiz böylelikle su kaçağı tespiti ve tamirini zahmetsiz bir şekilde halletmektedir. Üstelik her yer kırılmadığı için hem kabarık bir faturayla karşılaşmaz hem de tamirin sonrasında tadilat yapmanız gerekmiyor.

Uzman ekiplerimiz ev işyeri fark etmeden her tip su kaçağı problemine pratik ve bir o kadar da ekonomik çözümler sunabilecek deneyime sahiptir. Kırmadan su kaçağı bulma hizmetlerimiz sayesinde tesisattaki sızıntının yeri kolayca tespit edilmekte ve onay verdikten sonra ekiplerimizin doğru yerden müdahale yaptığını sizler de görmektesiniz. Kullanılan sistemler son teknolojiyi kullandığı için kırmadan su kaçağı bulma işlemi kısa sürede sonuç vermektedir. Ekiplerimiz apartman ve su tesisatının yaşı, fiziksel durumu fark etmeden; tesisatta kılcal çatlaklar olsa bile ev ve işyerinizi köstebek yuvasına dönüştürmeden işi tamamlamaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimiz bu ciddi sorundan zahmete girmenize ve fazladan yüklü rakamlar ödeyerek, bütçenizi dara sokmanıza gerek olmadan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Firmamızın kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri dışında kırmadan tuvalet, logar ve lavabo tıkanıklığı açma, sökmeden petek temizleme gibi zahmetsiz çözümler sunan hizmetleri de bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizde size en az zahmeti verecek ve bir yandan da bütçeniz için en makul çözümleri sunmaya çalışmakta, memnuniyetini en üst noktada karşılamayı hedeflemekteyiz.

İstanbul bütün ilçelerine hizmet veren Tam Tesisat ekipleri, profesyonel çözümlerle bir telefonla kapınızda… Bütçe dostu tesisatçı hizmetlerimizden hemen yararlanmak için haftanın hangi günü olduğu fark etmeksizin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pin It