kartal

Kartal Tesisatçı

Su kaçağı ve gider tıkanması gibi sorunlarda Tam Tesisat kalitesini tercih ederek tesisat problemlerinizden garantili ve fazladan yüzlerce lira harcamanız gerekmeden kurtulabilirsiniz. Kartal tesisatçı hizmetlerimiz son teknolojilerle üretilen birçok farklı su kaçağı tespit sistemi, kameralı gider açma robotları, özel kimyasal uygulamalar, basınç sistemler ve mekanik cihazlarla her türlü sıhhi tesisat sorununa kalıcı çözüm getirmektedir. Kartal su tesisatçısı hizmetlerimizden ısıtma sistemlerinizin petek temizliği için de sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Tam Tesisat güvencesiyle sunduğumuz Kartal tesisatçı hizmetlerimiz, ev ve işyerinizdeki her tipteki su kaçağına hızlı ve garantili çözüm sunuyor. Sıhhi tesisata ve yapının fiziksel durumuna göre ekiplerimiz birçok farklı tespit ekipmanı kullanabilmekte, bu sayede tesisattaki kılcal çatlarla bile kısa bir sürede tespit edilebilmektedir. Onayınızı alan ekiplerimiz sadece kaçağın olduğu yerde küçük bir yeri kırmaktadır. Müdahale etmeye yetecek bir alanın kırılmasından sonra zaman kaybetmeden tamir işlemini tamamlayan ekibimiz, bu sayede ev ve işyerinizi köstebek yuvasına dönüştürmeden sizi yüklü bir tadilat masrafından kurtarır.

Kartal su tesisatçısı hizmetlerimiz kapsamında tuvalet, lavabo, banyo ve mutfak giderlerindeki tıkanmalara da kırıp dökmeden çözüm sunmaktayız. Kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde giderin içini net bir şekilde görerek tıkanıklığa hangi yabancı maddenin sebep olduğunu belirleyen ekiplerimiz; robot ekipmanlar, mekanik açıcılar, özel ilaç karışımları, yüksek basınç uygulayıcısı ekipmanlar gibi farklı teknikler kullanarak gideri kısa sürede ve etrafı da inşaat alana dönüştürmeden açmaktadır.

Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Petrol İş Mahallesi, Soğanlık Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarımahalle Mahallesi ve Yunus Mahallesi olarak siz değerli müşterilerimize Kartal’ın her yerinde, haftanın bütün günleri hizmet veriyoruz.

Kartal tesisatçı hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi için bize dilediğiniz zaman telefon açabilir, sitemizin iletişim sayfasını tıklayarak web üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir