fatih

Fatih Tesisatçı

Tam Tesisat garantisiyle tesisat problemlerinize kalıcı ve ekonomik yolla çözüm bulmak için bize bir telefon açmanız yeterli. Haftanın tüm günleri kesintisiz olarak sunduğumuz Fatih tesisatçı hizmetleri; kırmadan su kaçağı tespiti ve tamirinden lavabo ve tuvalet açmaya, petek temizliğinden her türlü giderin temizlik ve açılmasına kadar tüm ihtiyaçlarınıza garantili çözümler sunuyor. En son teknolojiye sahip cihazlar ve sistemlerle Fatih su tesisatçısı hizmeti sunan firmamız, ev ve işyerinizi gereksiz yere delik deşik etmeden su kaçaklarına ve gider tıkanıklıklarına çözüm buluyor.

Sıhhi tesisattaki çok küçük kılcal çatları bile dışardan, hiçbir yerin kırılması gerekmeden kesin bir şekilde saptayan profesyonel ekiplerimiz, tesisatın ve binanın fiziksel durumunu değerlendirerek firmamızın birçok farklı kaçak sistemini kullanmaktadır. Fatih tesisatçı hizmetlerimiz sayesinde çoklu ve gizli su kaçağı probleminden zahmetsizce, kısa sürede, garantili bir şekilde ve son derece uygun fiyatlarla “kalıcı” olarak kurtulabilirsiniz. Diğer Fatih su tesisatçısı hizmetlerimiz olan; kameralı robot cihazlarla kırmadan banyo, tuvalet, logar, mutfak ve lavabo açma çözümlerimizden de son derece uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Aksaray Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi, Balabanağa Mahallesi, Balat Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Bindirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Cibali Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Derviş Ali Mahallesi, Eminsinan Mahallesi, Hacıkadın Mahallesi, Hasekisultan Mahallesi, Hırkaişerif Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Hoca Giyasettin Mahallesi, Hocapaşa Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Katip Kasım Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Mercan Mahallesi, Küçükayasofya Mahallesi, Mesihpaşa Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Mollagürani Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Muhsinehatun Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Rüstempaşa Mahallesi, Saraçishak Mahallesi, Sarıdemir Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sultanahmet Mahallesi, Sururi Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sümbülefendi Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Şehsuvarbey Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Tayahatun Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Yavuzsinan Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yedikule Mahallesi ve Zeyrek Mahallesi dahil Fatih’in her yerine 7/24 hizmet veriyoruz.

Fatih tesisatçı hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek ve fiyat teklifi için hafta sonu olması fark etmeden bize telefon açabilir, sitemiz üzerindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir