Eyüp Tıkanıklık Açma

Atık su giderlerindeki tıkanıklıklara modern teknolojinin sağladığı tüm avantajlardan yararlanarak, pratik ve “garantili” çözümler sunan firmamız Eyüp genelinde hizmetinizde. Avrupa’dan ithal ROCAM kameralı görüntüleme sistemleri ve Alman mühendisliğinin ürünü olan Rothenberger R600 tipi tıkanıklık açma robotlarımızla, tıkanıklık sorunundan “dakikalar” içinde kurtulmanızı sağlıyoruz. Banyo ve mutfaklardaki gider tıkanıklığı, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma çözümlerinin yanı sıra Eyüp tıkanıklık açma servisimiz kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda da ekonomik hizmetler sunmaktadır. Firmamız, saatlerce bitmek bilmeyen ve yüklü harcama yapmanızı gerektiren seneler öncesinin yöntemleriyle değil, bugünün son teknolojisiyle pratik ve kesin sonuç veren yöntemlerle tıkanıklıkları açmaktadır.

Son Teknoloji “Kırmadan” Tıkanıklık Açma Sistemlerimiz

Gider tıkanıklıklarını dakikalar içinde ve kapsamlı bir tadilat işine dönüşen herhangi bir kırıp dökme işlemi gerçekleştirmeden açmak için kullandığımız teknolojik sistemler, ekiplerimizin probleme göre en akılcı çözüm yöntemini kullanmasını sağlar. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı gibi ev ve işyerlerini etkileyen tesisat sorunlarından kanalizasyon tıkanıklığı gibi çok daha geniş kitleleri ilgilendiren problemlere, tıkanıklık açma uygulamalarında tıkanıklığın derinliğini ve tıkanıklığa neyin sebep olduğunu kesin olarak belirlemek çok önemlidir. Zira basit gibi görünen bir tuvalet tıkanıklığı sorununda dahi gider 5-6 metre derinden tıkanabilmekte ve birkaç metrelik basit el aletleriyle bu sorunun giderilmesi mümkün olmamaktadır.

ROCAM kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde servis ekibimiz gider içinden canlı görüntü alarak inceleme yapmaktadır. Sorunun sebebini net bir şekilde belirleyen bu doğrultuda mekanik, basınçlı ya da kimyasal çözüm yöntemlerinin hangisini kullanacağını tespit eden ekibimiz, bu kameralı sistemleri iş bittikten sonra da kullanır. ROCAM görüntüleme sistemleriyle son bir inceleme yapılması, robotun giderdeki tıkanıklığın “tamamını” açtığından emin olunması içindir. Böylece Eyüp tıkanıklık açma servisimiz sunduğu kırmadan gider açma hizmetinin, soruna garantili çözüm sunduğundan emin olabilir.

Kırmadan tıkanıklık açma uygulamalarında kullandığımız Rothenberger R600 robot sistemler, 35 metre uzantısı sayesinde servis elemanlarımızın derindeki tıkanıklıkları bile zorlanmadan ve kırıp dökmeden açabilmesini sağlar. R600 robot cihazlar Alman mühendisler tarafından tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, tıkanıklığı “içerden” müdahaleyle kolayca açmaktadır. Dakikalar içinde derin ve en sert tıkanıklıkları bile açabilen bu robotlar, kırmadan tıkanıklık açma işleminin size hiçbir zahmet vermeden tamamlanmasını sağlar. Eyüp tıkanıklık açma servisimizin kullandığı tüm bu yeni nesil gider açma sistemler sayesinde yüzlerce liralık kabarık faturalar ödemek zorunda kalmaz, son derece makul bir bütçeyle bu tesisat sorunundan kurtulursunuz.

Eyüp Geneline Sabit Servis Ücretiyle Servis

İlçe geneline kesintisiz olarak, haftanın 7 günü de kırmadan gider açma hizmeti sunan firmamız tüm mahallelere sabit servis ücreti uygulamaktadır. Tıkanıklıkla ilgili tüm tesisat sorunlarının günlerce beklemeden acilen çözülmesi gerektiği için haftanın 7 günü, günün 24 saati servis hizmeti sunuyoruz. Yüklü harcamaları dert etmeden, tadilat masrafıyla uğraşmadan, ne ödeyeceğinizi baştan bilerek ve gider açma işleminin “garantili” çözüm getireceğinden emin olarak hizmet almak için bir telefon açmanız yeterli.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir