Esenyurt Tıkanıklık Açma

Ev ve işyerinizdeki tesisat problemlerine her zaman en ekonomik ve zahmetsiz çözümleri üreten firmamız, Esenyurt genelinde gider tıkanıklığı problemlerine de 7/24 kesintisiz servis hizmeti ile “garantili” çözümler sunuyor. Onlarca yıl öncesinin imkanlarıyla, her gider tıkanıklığında ezbere aynı uygulamaları “denemek” yerine; firmamız Avrupa’dan ithal ekipmanlar kullanarak her tip tıkanıklığı dakikalar içinde açmaktadır. Esenyurt tıkanıklık açma hizmetlerimiz haftanın hangi günü olduğu fark etmeden, bir telefonla ve en ekonomik fiyat seçenekleriyle yararlanabilirsiniz. Banyo ve mutfak gideri, tuvalet, lavabo tıkanıklığı gibi tesisat sorunlarını hiçbir yeri kırmadan robot cihazlarla gideren ekibimiz ayrıca kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda da hizmet vermektedir. Tesisat sektöründe geçirdiğimiz yıllar içinde edindiğimiz deneyim, profesyonel ekibimiz ve teknik altyapı yeterliliğimizle her tip tıkanıklık sorununa bütçeniz için avantajlı fiyatlarla ve “garantili” hizmetlerle çözüm getiriyoruz.

Gider Tıkanıklıklarını Kısa Sürede, Kırmadan Açıyoruz

Ekiplerimiz Rothenberger R600 robot cihazlar ve ROCAM kanal görüntüleme sistemleriyle ev işyeri fark etmeden, logar ve kanalizasyon tıkanıklıkları da dahil her tip gider tıkanıklığını dakikalar içinde açabilmektedir. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarında, giderin ne derinlikte tıkandığından dahi haberdar olmadan ezbere müdahalede bulunmak yerine Esenyurt tıkanıklık açma servisimiz soruna göre çözüm üretir. ROCAM gider görüntüleme sistemleriyle tıkanıklığın kesin derinliğini ve nedenini tespit eden servis elemanlarımız, böylece problemden en kısa sürede ve “kesin” olarak kurtulmanız için hemen müdahaleye geçer.

Mutfak ve banyo gideri tıkanıklıklarında, atık su giderindeki tıkanıklık ne kadar inatçı olursa olsun üstün teknolojiye sahip olan Rothenberger R600 robot cihazlarımız soruna birkaç dakikada çözüm getirir. En sert tıkanıklıklarda bile giderdeki tıkanmanın bir bölümünü değil, tamamını içerden müdahale ile açan bu robot sistemler sayesinde servis ekibimizin her yeri kırıp dökmesine, metrelerce boru değiştirmesine gerek kalmaz. Tıkanıklık açma hizmetinden sonra ev ve işyerinizi bir de tadilata sokmanız gerekmediği için garantili Esenyurt tıkanıklık açma hizmetlerimiz sayesinde bu problemden mümkün olan en ekonomik şekilde kurtulursunuz.

Esenyurt geneline servis veren şirketimizin kullandığı ithal sistemler, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı gibi büyük ölçekli sorunlardan küçük bir bütçeyle kurtulmanızı sağlar. Kullandığımız robot cihazlar 35 metrelik uzantısıyla; en derin kanal, rögar ve kanalizasyon tıkanıklıklarında bile günlerce kazmakla, kırmakla uğraşmadan tıkanıklığı içerden müdahale ile açmamızı sağlar. Geçmişte günlerce bitmek bilmeyen, zahmetli ve bu yüzden de yüksek maliyetli bir iş olan kanalizasyon ve logar tıkanıklığı sorunu firmamızın modern destekli çözümleri sayesinde makul bütçeyle kurtulabileceğiniz basit bir sorun haline dönüşüyor. Üstelik gider açma işleminin hemen sonrasında ROCAM görüntüleme sistemleriyle tıkanıklığın açıldığını teyit eden ekibimiz, sorundan kesin olarak kurtulduğunuzdan emin olma imkanı sunmaktadır.

Esenyurt’un Tüm Mahallelerine 7/24 Servis Hizmeti

Profesyonellerin görev aldığı Esenyurt tıkanıklık açma servisimiz, siz değerli müşterilerimize haftanın tüm günleri kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. Firmamız kendisine ulaşan müşterilerinin taleplerini hiçbir zaman büyük iş, küçük iş şeklinde ayırmamakta ve tüm hizmetlerinde garantili çözümler sunmaya çalışmaktadır. Fiyat teklifi almak ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir