esenyurt

Esenyurt Tesisatçı

Tesisatçı ihtiyaçlarınıza ekonomik ve garantili çözümler sunan Tam Tesisat Esenyurt tesisatçı hizmetleriyle haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizde. Esenyurt su tesisatçısı hizmetlerimizde en yeni teknolojilerle donatılmış sistemler ve ekipmanlar kullanmakta, bu sayede sorunlara her yeri kırıp dökmeden ve fazladan yüzlerce lira harcama yapmanızı gerektirmeyen çözümler sunabilmekteyiz. Kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri, ısıtma sistemlerinin petek temizliği, tuvalet ve lavabo açma, her türden gider tıkanıklığının açılması konusunda Esenyurt tesisatçı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uzman personelimiz uzun zamandır sıhhi tesisat sektöründe çalışmakta, kullandığı en son teknolojiye sahip farklı sistemler sayesinde ev ve işyerinizdeki su kaçaklarını ortalığı harabeye dönüştürmeden tespit edebilmektedir. Tesisatınızda çoklu kaçak olsa bile firmamız sadece tek bir su kaçağı tespit ekipmanı kullanmadığı için tesisattaki tüm kaçaklar, üstelik her yerin kırılıp dökülmesi de gerekmeden kesin olarak belirlenmekte ve onay vermenizle dakikalar içinde tüm kaçaklar tamir edilmektedir. Gizli kaçaklar da profesyonel çalışanlarımızın kullandığı yeni nesil sistemlerin gözünden kaçmadığından, ev ve işyerinizin tesisatındaki kılcal çatlaklar bile kısa sürede tespit edilir.

Esenyurt su tesisatçısı hizmetlerimizde peteklerinizi temizletmek, bu sayede ısıtma sisteminizin verimliliğini arttırarak boş yere enerji harcamasını önlemek için de sadece tek bir telefonla yararlanabilirsiniz. Özel ilaç karışımları ve tüm peteğin temizlenmesini sağlayan basınçlı su sistemleri sayesinde kombi ve kaloriferinizin harcadığı yakıtı doğrudan ısı enerjisine dönüştürmesini yani faturalarınızın gereksiz yere yükselmemesini sağlıyoruz.

Ardıçlıevler Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güzelyurt (Haramidere) Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Merkez Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Pınar Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Yenikent Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi de dahil Esenyurt’un her yerine 7/24 hizmet veriyoruz.

Esenyurt tesisatçı hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak, diğer hizmetlerimizle ilgili görüşmek, fiyat teklifi almak, keşif ve aklınıza takılan hemen her konuda profesyonellerden yardım almak için haftanın her günü telefon numaramız veya sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir