Esenler Tıkanıklık Açma

Gider tıkanıklıklarında zaman kaybetmeden sorundan biran önce ve garantili çözümlerle kurtulmak için Esenler tıkanıklık açma servisimizi aramanız yeterli. Ödeme konusunda kötü sürprizlerle karşılaşmadan giderdeki tıkanıklık probleminden zahmetsizce kurtulmanızı sağlayan firmamız sizlere “garantili” hizmetler sunuyor. Modern teknolojiden aldığımız desteği, tesisat sektöründe geçirdiğimiz zaman içinde edindiğimiz deneyimle birleştirerek, sizlere en kaliteli hizmetlerle servis vermekteyiz. Tuvalet, lavabo, kanal, logar, banyo ve mutfak gideri, kanalizasyon tıkanıklığı sorunun tamamında servisimize bir telefon açmanız yeterli. Avrupa’dan ithal sistemlerle her yeri kırıp dökmeden, gereksiz yere yüklü faturalar çıkartmadan her tip gider tıkanıklığını “içerden” müdahaleyle açıyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Çözümlerimiz

Atık su giderindeki tıkanıklığın giderilmesi için ezbere müdahalelerde bulunmak yerine yeni teknolojiyi kullanan sistemlerden faydalanan servis ekibimiz, bu tesisat sorununa en akılcı şekilde çözüm getirmektedir. Fayansların kırılmasına, armatürün sökülmesine, atık su borularının değişmesine gerek olmadan tıkanıklığı içerden açan robot cihazlarımız derin tıkanıklıklarda bile kesin sonuç alınmasını sağlar.

Avrupa’nın en iyisi Rothenberger’in, Alman mühendisliği ürünü olan R-600 tıkanıklık açma robotlarını kullanmaktayız. Bu robot cihazlar gidere zarar vermeden tuvalet ve banyo tıkanıklıklarından kanalizasyon ve logar tıkanıklığına dek, her türlü ihtiyaçta kullanılabilmektedir. Kısa sürede sonuç veren kırmadan tıkanıklık açma işlemi sizleri büyük bir zahmetten ve daha önemlisi fazladan yüzlerce lira harcamaktan kurtarmaktadır.

Gider içinden canlı görüntü alınmasını sağlayan ROCAM görüntüleme cihazları kullanan Esenler tıkanıklık açma servis ekibimiz, bu sayede tıkanıklığın derinliğini ve gideri neyin tıkadığını kesin olarak bilerek müdahalede bulunur. Ezbere iş yapılmasını önleyen, servis elemanlarımızın probleme göre çözüm üretmesini sağlayan bu kameralı görüntüleme sistemleri iş bittikten sonra teyit için de kullanılır. R-600 tıkanıklık açma robotunun müdahalesinden sonra işini bitirmeyen ekibimiz, ROCAM görüntüleme sistemiyle gideri tekrar inceler ve tıkanıklığın “tamamen” açıldığını görmeden işini tamamlamaz. Bu sistemler sayesinde işlemin, soruna garanti olarak çözüm getirdiğinden emin olmaktayız.

Esenler’in Her Yerine Servis Veriyoruz

Garantili çözüm vaat eden Esenler tıkanıklık açma servisimiz, ev ve işyerinizdeki tesisat problemlerine en kaliteli hizmetlerle ve en ekonomik fiyatlarla çözüm getiriyoruz. Haftanın her günü kırmadan gider açma hizmeti vermekte, Esenler’in tüm semtlerine sabit servis ücreti uygulamaktayız.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir