Firmamız sıhhi tesisat konusunda modern teknolojiden faydalanarak sizlere uzman çözümler sunduğu gibi, elektrik tesisatlarıyla ilgili ihtiyaçlarınıza da garantili ve makul fiyatlı hizmetlerle yanıt vermektedir. Ev ve işyerleri, fabrikalar, apartmanlar, alışveriş merkezleri, mağazalar kısacası elektrik tesisatının olduğu her yerde hizmet veren firmamız ihtiyaç anında mümkün olan en kısa sürede müdahalede bulunmaktadır. Uzun zamandır sizlere hizmet veren, eğitimli teknisyenlerden oluşan profesyonel ekiplerle elektrikçi ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktayız. Elektrik arıza hizmetlerimizden evinizdeki problemlerden ticari işletmenizi ilgilendiren problemlere kadar her türlü ihtiyacınızda sadece tek bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Firmamız sunduğu elektrikçi hizmetlerinde güvenlikten asla taviz vermemekte, elektrik arıza söz konusu olduğunda her zaman sorunu kalıcı olarak giderecek çözümler üretmeye çalışmaktadır. Elektrik panoları, yüksek ve alçak gerilim hatları, paratonerler, kesintisiz güç sistemleri, jeneratörler uzmanlık alanımız olarak sunduğumuz hizmetler dahilindedir. Elektrikle ilgili her türlü tamir, bakım, yenileme, projelendirme, kurulum ve arıza tespiti ihtiyacına profesyonel çözümlerle yanıt verebilecek deneyime sahibiz. Teknik yeterliliğimizle elektrikçi ihtiyaçlarının tamamına uzun vadeli çözümlerle ve bütçenizi yormayan fiyatlarla yanıt veriyoruz.

Telefon ve uydu yayın sistemleriyle ilgili kurulum, arıza tespit ve onarım gibi ihtiyaçlarınızda da firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. İstanbul genelinde hizmet vermekte, profesyonel ekiplerle taleplerinize en kısa sürede yanıt vermekteyiz. Kablolama, iç tesisat değişimi ve tamiri, görüntülü konuşma sistemleri, her türlü aydınlatma sistemi, panolar, telefon santralleri ve tesisatları, avize ve korniş montajı gibi ihtiyaçlarınız için de sadece bir telefonla firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

Her türlü elektrik arıza ve onarım ihtiyacınızda eğitimli ve deneyimli ekiplerimizden hizmet almak için firmamıza haftanın tüm günleri, günün 24 saati internet üzerinden ya da telefonla ulaşabilirsiniz. Memnuniyetinizi en üst düzeyde sağlamak adına hizmetlerimizden memnun kalmamanız durumunda para iadesi yapan firmamız, tıpkı sıhhi tesisat konusundaki uzman çözümlerinde olduğu gibi elektrikle ilgili hizmetlerine de garanti vermektedir. Fiyat teklifi almak, diğer hizmetlerimizle ilgili bilgi edinmek ya da yalnızca merak ettiğiniz konularda uzman görüşü almak için bizimle her zaman irtibat kurabilirsiniz.

Pin It