Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Günlerce bitmek bilmeyen, kaçak tamirinden çıkarak kapsamlı bir tadilat işi haline dönüşen işlerle uğraşmadan su kaçağı probleminden kısa sürede ve zahmetsizce kurtulmanızı sağlıyoruz. Cihazla su kaçağı tespiti yapan Tam Tesisat, 10-15 dakika içinde çoklu ve gizli kaçak olması fark etmeden tesisatınızdaki problemi noktaların tamamını “dışardan” belirliyor ve 1 saatte tamir işlemini de tamamlıyor. Tahminlere güvenerek her yeri kırıp döken tesisat ustaları yüzünden günlerce rahatsızlık çekmemek ve daha önemlisi işin sonunda kabarık faturaları ödemek zorunda kalmamak için danışma hattımızı aramanız yeterli.

Bilgisayarlı Makineyle Su Kaçağı Tespiti

Noktasal tespit yapan özel ekipmanlarımız, 5 santim yanılma payı olmadan her tip tesisattaki kaçağı dışardan bulabilmektedir. Eski usul tahminlere güvenerek yapılan tamiratlarda ve 15 sene öncesinin teknolojisine sahip cihazlarla gerçekleştirilen tespit işlemlerinde, çoklu kaçaklar gözden kaçabilmektedir. Sadece tek bir yerin tamir edilmesine rağmen tesisattaki ikinci kaçağın fark edilememesi, tüm masraflara ve uğraşa karşılık sorunun devam etmesine sebep olur. Tam Tesisat yeni nesil tespit sistemleriyle kaçak problemlerine müdahale etmekte, tesisattaki kılcal çatlak ve çoklu kaçaklar bile ekiplerimizin gözünden kaçmamaktadır. Tek çekiç vurmadan kaçağı bulan ekibimiz sadece bir yerden müdahaleyle 1 saatte kaçağı tamir eder ve soruna ekonomik bir biçimde çözüm sunar.

İstanbul’un Her Yerinde Hizmetinizdeyiz

Su kaçağı sorunundan zahmete girmenize gerek kalmadan mümkün olan en kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor, üstelik ev işyeri fark etmeksizin haftanın 7 günü servis hizmeti sunuyoruz. Tam Tesisat mekan ve iş ayırt etmeden tesisat sorunlarınıza akılcı çözümler sunmakta, aldığı tüm işlerde %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaktadır. Su sızıntısını her yeri kırmadan tamir eden ekibimiz bu tesisat sorundan, bütçeniz için en uygun şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir