çatalca

Çatalca Tesisatçı

Garantili çözümlerle sıhhi tesisat sorunlarına kalıcı çözüm sunduğumuz Çatalca tesisatçı hizmetlerimiz bir telefon kadar yanınızda. Tam Tesisat olarak sunduğumuz Çatalca su tesisatçısı hizmetlerinin tamamına garanti vermekte, memnuniyetinizi en üst düzeyde sağlamak için 7/24 çalışmaktayız. Çatalca tesisatçı hizmetlerimizi senelerdir deneyimine sahip olan uzman ekiplerle vermekte, modern teknoloji ürünü ekipmanlarla sorunları her yeri kırıp dökmeden çözmekteyiz.

Apartman dairelerinden müstakil evlere, çok katlı yapılardan her türden işyerine dek su kaçaklarına garantili çözümler sunduğumuz Çatalca su tesisatçısı hizmetlerimizden ayrıca gider tıkanıklıkları ve petek temizliği için de yararlanabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz su kaçaklarını yalnızca tek bir sistemle tespit etmeye çalışmadığı için tesisatınızda çoklu veya gizli kaçak problemi olması fark etmeden, her tipteki kaçağı dışardan belirleyebilmekteyiz. Kırmadan su kaçağı bulma ve tamir hizmetlerimiz sayesinde ev ve işyerinizin inşaat alanına dönüşmesine, kabarık tamir faturaları ödemenize ve tamirat için günlerce beklemenize gerek kalmaz. Akustik sistemler, entegre kameralı ekipmanlar, bilgisayarlı görüntüleme cihazları gibi soruna göre birçok farklı sistem kullanan ekiplerimiz kaçakları dakikalar içinde belirlemekte ve sizi büyük bir zahmetten kurtararak hemen tamir işleminin tamamlamaktadır.

Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarına da robot sistemler, yüksek basınç uygulayan özel ekipmanlar, mekanik açıcılar ve özel ilaç karışımı uygulamaları ile kesin çözüm sunmaktayız. Banyo, mutfak ve tuvalet tıkanıklıklarından garantili bir şekilde ve zahmetsizce kurtulmak için bize sadece bir telefon açmanız yeterli. Duvar zemin demeden her yerin kırıldığı tamir işlemlerinden farklı olarak, firmamızın profesyonel ekipleri kameralı robot sistemlerle hiçbir yeri kırmadan gideri dakikalar içinde açabilmektedir. Ayrıca kalorifer ve kombilerin düşen verimliliğini arttıran, fazladan yakıt harcanmasının önüne geçen petek temizliği hizmetleri de bulunmaktadır.

Binkılıç Mahallesi, Çakıl Mahallesi, Fatih Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, İzettin Mahallesi, Kaleiçi Mahallesi, Karacaköy Mahallesi ve Ovayenice Mahallesi olarak ilçenin bütün mahallerine hizmet vermekteyiz.

Çatalca tesisatçı hizmetlerimizle ilgili daha kapsamlı bilgi almak için bize hafta sonu da dahil her zaman telefon açabileceğiniz gibi sadece merak ettiklerinizi sormak, keşif yaptırmak veya avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için de bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir