Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Gider tıkanıklığı problemlerine garantili ve en kısa sürede sonuç verecek şekilde çözüm getiren firmamız, Beylikdüzü tıkanıklık açma servisiyle haftanın tüm günleri hizmetinizde. Yıllar öncesinin değil, günümüzün modern teknoloji destekli imkanlarıyla her tip gider tıkanıklığını “kırmadan” ve yüklü faturalar çıkartmadan açıyoruz. Tuvalet, lavabo, kanal, logar, kanalizasyon tıkanıklığı fark etmeden Avrupa’dan ithal kameralı robot sistemlerimizle her tip tıkanıklık sorununa kırıp dökmeden çözüm getirmekteyiz. Günlerce uzayan işler yüzünden sürpriz ödemelerle karşılaşmayacağınızdan ve aldığınız hizmetin “kesin” çözüm sunacağından emin olarak bu tesisat sorununda kurtulmak için deneyimli ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

Ev ve işyerlerinin giderlerinde yaşanan tıkanıklıklarda, işinin ehli usta bulmak güç bir iştir. Birkaç hafta önce hizmet alınan ustayı tekrar aradığında telefonunun yanıtlanmamasından şikayet edenlerden anlaştığı fiyatın iki katını ödeyenlere, profesyonel çözümler sunan bir tesisat firmasıyla çalışmayanlar farklı sorunlarla karşılaşabiliyor. Beylikdüzü tıkanıklık açma servisimiz garantili çözüm sunmakta, kullanılan son teknoloji sistemler sayesinde gider tıkanıklığını kesin bir şekilde açmaktadır. Giderdeki sorunun tespiti ve gider açma işleminin kesin çözüm sunduğunun teyidi için ROCAM görüntüleme sistemleri kullanmaktayız.

Firmamızın tecrübeli ekipleri ev ve işyerinizdeki gider tıkanıklıklarında, tıkanıklığın derinliğini ve sebebini bilmeden ezbere iş yapmaz. ROCAM gider görüntüleme sistemleri ile gider içini inceleyen ekibimiz, bu kameralı cihazlar sayesinde sorunu en pratik şekilde giderir. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığından logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarına dek tüm problemlerde kullanılabilen bu kameralı sistemler sayesinde ekiplerimiz tıkanıklığın derinliği en baştan bilerek, en hızlı sonuç verecek müdahale yöntemini uygulayabilir. Zaman kaybetmeden ve maliyeti arttırmadan tıkanıklığın giderilmesi, profesyonel servis elemanlarımızın yalnızca birkaç dakikasını almaktadır.

Avrupa’nın en iyi olan Rothenberger markasının son teknoloji R600 tıkanıklık açma robotlarını kullanıyor, derin kanalizasyon ve tuvalet tıkanıklıklarında dahi kırıp dökmeye gerek olmadan sorunu gideriyoruz. Tuvalet ve lavabo sökülmeden, onlarca fayans ve zemin kırılmadan, ortalık şantiye alanına dönüşmeden tıkanıklığın kolayca açılmasını sağlayan Rothenberger R600 robot sistemlerimiz 30 metreden daha derin tıkanıklıklara müdahale edebilmektedir. Bu sayede tıkanıklığın açılması için yüksek maliyetli ve günlerce uzayan, kapsamlı çalışmalara gerek kalmaz. Ekibimiz kanalizasyon ve logar tıkanıklığı sorunlarında etrafı köstebek yuvasına dönüştürmediği gibi, ev ve işyerinizdeki gider tıkanıklıklarında hiçbir yeri kırmadan “içerden” müdahaleyle tıkanıklığı açar.

Her tip tıkanıklık problemine garantili ve size hiçbir zahmet vermeden çözüm getiren Beylikdüzü tıkanıklık açma hizmetlerimiz, ödeme konusunda da kötü sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlar. Ne kadar harcama yapacağınızı baştan bilerek problemden kurtulduğunu gibi, uzman ekibimizin giderdeki tıkanıklığı “kesin” olarak açtığından emin olabilirsiniz. R600 robot cihazla gerçekleştirilen kırmadan tıkanıklık açma işleminin hemen ardından ekibimiz, ROCAM görüntüleme cihazlarıyla gider içini yeniden kontrol etmektedir. Bu kontrol işlemi müdahalenin kesin sonuç verdiğinin teyit edilmesini sağlar.

Beylikdüzü’nün Her Yerine 7/24 Hizmet

Tesisat problemlerinden akılcı çözümlerle kurtulmanızı sağlayan şirketimiz, iş ayırt etmeksizin tüm gider açma hizmetlerin, aynı profesyonel hizmet anlayışı ile vermektedir. Memnuniyetinizi en üst seviyede karşılamak için tesisat sektöründeki son teknolojiden faydalanan ekiplerimiz, Beylikdüzü tıkanıklık açma servisiyle haftanın her günü, günün 24 saati hizmetinizde. Bilgi almak ve fiyat almak için tek yapmanız gereken; danışma hattımızı aramak.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir