beşiktaş

Beşiktaş Tesisatçı

Tesisatla ilgili her türlü probleme garantili ve ekonomik şekilde çözüm sunan Tam Tesisat, Beşiktaş tesisatçı hizmetleriyle hafta sonları da dahil 7/24 hizmetinizde. On seneyi aşkın süredir hizmet veren deneyimli personellerle ve birçok farklı sistemle su kaçaklarından gider tıkanıklıklarına dek sıhhi tesisatla ilgili her türlü sorununuza “kalıcı” çözümler sunuyoruz. Beşiktaş su tesisatçısı hizmetlerimizde sadece tek bir cihaz veya kaçak tespit sistemi kullanmayan ekiplerimiz; yapının fiziksel durumuna, sıhhi tesisatın yapısına ve sorunun kaynağına göre farklı cihaz, ekipman ve tespit sistemlerinden faydalanmaktadır. Bu sayede soruna hem zahmete girmenizi hem de fazladan yüzlerce liralık ödeme yapmanızı gerektirmeyen çözümler sunabilmekteyiz.

Firmamızın geniş bir hizmet yelpazesi bulunmakta, ev işyeri fark etmeden taleplerinizin tamamına “garantili” hizmetlerle yanıt verebilmektedir. Beşiktaş tesisatçı çözümlerimiz kırmadan su kaçağı tespitinden mutfak ve banyo gideri açmaya, petek temizliğinden tuvalet ve logar açmaya dek her soruna çözüm üretmektedir. Su kaçaklarına kırmadan, ev ve işyerinizi köstebek yuvasına dönüştürmeden, inşaat alanına dönen ortalığı eski haline getirmek için yüzlerce lira harcama yapmanız gerekmeden çözüm üreten firmamız, kılcal çatlaklardan kaynaklanan gizli kaçakları ve tesisatın farklı noktalarındaki çoklu kaçakları da “kırmadan” tespit ve tamir edebilmektedir.

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarına entegre kameralı yeni nesil robot sistemlerle çözüm sunan profesyonel ekiplerimiz, fayans ve döşemelerin kırılmasına gerek kalmadan tıkanık gideri dakikalar içinde açmaktadır. Banyo ve mutfak giderlerindeki tıkanmalara farklı ekipmanlarla hızlı çözüm üretildiği için garantili Beşiktaş tesisatçı hizmetlerimiz sayesinde tadilat için ekstra bütçe ayırmanıza da gerek kalmıyor.

Beşiktaş su tesisatçısı hizmetlerimizden; Abbasağa Mahallesi, Akatlar Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cihannüma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi ve Yıldız Mahallesi olmak üzere ilçenin tüm mahallelerinde 7/24 faydalanabilirsiniz.

Fiyat teklifi almak, hizmetlerimizle ilgili merak ettiklerinizi sormak ve tesisat problemlerinize işin uzmanından yardım alarak kalıcı çözüm bulmak için haftanın tüm günleri arayabilir veya sitemizin iletişim sayfasını üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir