Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Tesisat problemlerinin en can sıkıcılarından olan gider tıkanıklığı, kısa sürede çözülmesi ancak bunun için de profesyonel müdahale gerektiren bir sorundur. Bahçelievler tıkanıklık açma servisimiz bu tesisat soruna kısa sürede, kesin sonuç veren ve üstelik çok makul bir bütçeyle yararlanabileceğiniz çözümler sunmaktadır. Firmamız deneyimi ve teknik ekipman yeterliliğiyle tuvalet, lavabo, logar, kanalizasyon, banyo ve mutfak gideri, kanal fark etmeden her tip tıkanıklık sorununu “garantili” olarak çözmektedir. Avrupa’dan ithal özel sistemlerle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti sunan ekibimiz, robot cihazlar ve kameralı sistemlerden faydalanarak tıkanıklığı birkaç dakikada açabilmektedir. Üstelik bu işlem için günler süren tadilata gerek kalmamakta, tıkanıklık hiçbir yeri kırıp dökmeden içerden gerçekleştirilen müdahale ile açılmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Sistemlerimiz

Uzun yıllar boyunca tesisat ustalarının en çok zorlandığı uygulamalardan olan gider tıkanıklığı, atık su borularının veya kanalizasyon sisteminin tam olarak nereden tıkandığı bilinmediği için ezbere müdahale yapmayı gerektirmiştir. Metrelerce derindeki tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarında eline 1-2 metrelik aparatlar alan tesisat ustaları, bu şekilde müdahale ile çok daha derindeki tıkanıklığı açmaya çalışmış ve şüphesiz başarısız olmuştur. Metrelerce uzunluğunda borunun değiştirilmesini gerektiren bu tip tıkanıklıkların dışında logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarının giderilmesi için de günlerce her yer kazılmıştır. Bahçelievler tıkanıklık açma servisimiz geçmişte yaşanan tüm gereksiz işlerle uğraşmamakta, Alman mühendisliğinin eseri olan Rothenberger R600 gider açma robotlarıyla çok daha pratik çözümler sunmaktadır.

Firmamız kameralı ROCAM gider görüntüleme ekipmanları ve Rothenberger R600 robot sistemlerle, tüm tıkanıklık sorunlarını ekonomik ve hızlı sonuç veren uygulamalarla çözmektedir. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarında kısa sürede problemin sebebini belirleyen servis ekibimiz, kameralı görüntüleme sistemleriyle giderin hangi derinlikte tıkandığını tespit eder. Robot cihazın müdahalesi kısa sürede giderin açılmasını sağlar. Bu işlem için ev ve işyerinizin herhangi bir bölümünün kırılması, boruların değiştirilmesi, fayansların kırılması gerekmez. Logar ve kanalizasyon tıkanıklığı gibi daha kapsamlı problemlere de pratik ve kesin çözüm sunan bu sistemler, 35 metrelik uzantısı sayesinde derin müdahaleye de imkan tanır. En derin kanalizasyon ve logar tıkanıklıklarını düşük maliyetle ve akılcı uygulamalarla giderebilmekteyiz.

Eski usul tıkanıklık açma işlemleri zaman ve büyük oranda para kaybına yol açarken ekiplerimizin kullandığı modern teknoloji sayesinde gider açma işlemi basit bir uygulamaya dönüşmektedir. Özel olarak kırmadan gider tıkanıklığı açmak için tasarlanan R600 robot sistemlerimiz, giderin kendisine zarar vermeden sadece atık su tahliyesine engel olarak tıkanıklığın açılmasını sağlar. Firmamızın Bahçelievler geneline sunduğu kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerinde, robot cihazın tıkanıklığı açmasının sonrasında ROCAM görüntüleme sistemleri tekrar kullanılmakta ve garantili hizmet sunulduğundan emin olunmaktadır. Ekiplerimizin tıkanıklığın derinliğini ve sebebini tespit etmesi, sorunu en hızlı şekilde giderek uygulamayı belirlemesi ve gideri açması, kameralı inceleme sistemiyle giderdeki tıkanıklığın kesin olarak açıldığından emin olunmasıyla tamamlanan işlem dakikaları almaktadır.

Bahçelievler’in Her Yerindeyiz

İlçenin tüm mahallelerine sabit servis ücretiyle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti sunmakta, bu hemen giderilmesi gereken tesisat probleminden beklemeden kurtulmanız için haftanın tüm günleri çalışmaktayız. Bahçelievler tıkanıklık açma servisimizden randevu almak ve fiyat teklifi istemek için dilediğiniz zaman telefon açabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir