Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcıların tüm semtlerine sabit servis fiyatıyla hizmet veren firmamız, gider tıkanıklığı probleminden sadece bir telefonla ve kesin çözüm sunacağından emin olabileceğiniz profesyonel hizmetlerle kurtulmanızı sağlıyor. Bağcılar tıkanıklık açma servisimiz; tuvalet, banyo ve mutfak gideri, kanal, lavabo, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı olmak üzere her tip tıkanıklık sorununa “garantili” çözüm getirmektedir. Çağdışı kalmış eski usul yöntemlerle değil, Avrupa’dan ithal görüntüleme sistemleri ve robot cihazlarla gerçekleştirdiğimiz “kırmadan” tıkanıklık açma işlemi sayesinde dakikalar içinde soruna çözüm getiriyoruz. Her yerin kırılmasına, atık su borularının komple değiştirilmesine, armatürlerin sökülmesine ve ortalığın inşaat alanı gibi delik deşik edilmesine gerek kalmadan “içerden” müdahaleyle tıkanıklığı birkaç dakikada açabilmekteyiz. Üstelik hizmetlerimiz sayesinde yüklü faturalar ödemenize, gider açma işleminden sonra tadilata girişmenize de gerek kalmaz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi

Ekiplerimizin kullandığı ithal teknoloji, sebebi ve derinliği fark etmeden her tip tıkanıklık sorununa mümkün olan en pratik şekilde çözüm getirmektedir. Alman mühendisliğinin gelişmiş bir ürünü olan Rothenberger R-600 robot sistemleri kullanan Bağcılar tıkanıklık açma servisimiz, bu robot cihazlar sayesinde kırmaya gerek olmadan tıkanıklığı kolayca içerden açar. Kanalizasyon ve logar tıkanıklığı gibi geniş kesimleri etkileyen, büyük ölçekli tıkanıklıkların da “dakikalar içinde” açılmasını sağlayan bu modern teknoloji ürünü sistemler, tüm bu işlemleri herhangi bir yıkma, kırma ve kazma işlemi olmaksızın yapmaktadır.

Gider tıkanıklıklarının açılması için kullanılacak yöntem, atık su giderini tıkayan maddelerin yapısına ve giderin ne kadar derinden tıkandığına bağlı olarak belirlenir. Mekanik, basınçlı veya kimyasal uygulama yöntemlerinden faydalanılarak giderdeki sorunun çözümü mümkün olmasına rağmen bu uygulamaların hangisinin işe yaracağını bilmek için tıkanıklığın nedenini ve derinliğini bilmek gerekir. Hiçbir yeni teknoloji ekipman kullanılmaması durumundaysa tesisat ustaları bu en temel bilgiden yoksun bir şekilde ve büyük oranda “tahminlerine güvenerek”, ezbere müdahaleyle gideri açmaya çalışır. Avcılar tıkanıklık açma ekibimizse ROCAM kameralı gider içi görüntüleme cihazları kullanır ki, bu sistem gider içinden canlı görüntü aktardığı için ustalarımız kesin bilgi sahibi olarak müdahale yapar.

ROCAM görüntüleme cihazlarını kullanan ekiplerimiz tıkanıklığa yol açan maddelere ve giderin hangi derinlikten tıkandığına göre en kısa yoldan çözüm sunacak uygulamayı gerçekleştirebilir. R-600 robot cihazlarla veya farklı uygulama yöntemleriyle gerçekleştirilen gider açma işleminden sonra tekrar bu kameralı görüntüleme ekipmanlarını kullanmakta, giderin tamamen açıldığından emin olmak için son bir inceleme daha yapmaktayız. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimiz soruna garantili çözüm sunarken ekiplerimiz size hiçbir zahmet vermemekte, evinizin her yerini kırmamakta ve işyerinizdeki ticari faaliyetlerin aksamasına neden olmamaktadır. Tüm bu yeni teknolojiler ile firmamızın uzman personeli dakikalar içinde giderdeki sorunu giderir ve sizleri de cep yakan harcamalar yapmaktan kurtarır.

Bağcılar’ın Her Yerine 7 gün, 24 Saat Servis

Gider tıkanıklığı gibi hemen çözülmesi gereken bir tesisat problemi için sizleri günlerce bekletmeyen Avcılar tıkanıklık açma servisimiz, bir telefonunuzla en kısa sürede adresinize gelmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizde kullandığımız akıllı teknolojiler sayesinde ekibimiz bu tesisat problemlerinin tamamına, “garantili” ve astronomik rakamlar ödemenizi gerektirmeyecek şekilde çözüm sunmaktadır. Tesisat işlerinizle ilgili bilgi ve fiyat teklifi almak, merak ettiğiniz her konudaki sorularınız için firmamıza telefon açmanız yeterli.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir