Avcılar Tıkanıklık Açma

Gider tıkanıklığı sorunundan kısa sürede kurtulmanız için Avrupa’dan ithal sistemlerle, “garantili” çözümler sunan Avcılar tıkanıklık açma servisimiz bir telefonunuzla bu can sıkan tesisat sorundan kurtulmanızı sağlıyor. İlçe genelinde sunduğumuz “kırmadan” tıkanıklık açma servisimiz; banyo ve mutfak gideri tıkanıklığı, kanal ve logar tıkanıklığı, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı gibi her tip tıkanıklık soruna garantili çözüm sunmaktadır. Avrupa’dan ithal sistemlerle gerçekleştirdiğimiz kırmadan gider açma işlemleri sayesinde dakikalar içinde sorundan kurtulurken tadilat için ekstra masraf yapmaz, cüzdanınızı yakan kabarık faturaları ödemek zorunda kalmazsınız.

Garantili Kırmadan Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

Eski usul tamir yapmak yerine modern teknolojiden yararlanan Avcılar tıkanıklık açma servisimiz, gidere içerden müdahaleyle açan özel sistemler kullanmaktadır. Alman mühendisliğinin ürünü olan ve her tıkanıklığı zorlanmadan açabilen Rothenberger R-600 robot cihazlarımız için derin tıkanıklıklar bile sorun değildir. 30 metrenin de derininde tıkanan atık su giderlerini birkaç dakika içinde açabilen R-600 kırmadan tıkanıklık açma robotları, işlevselliğiyle logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarında da kullanılmaktadır. Firmamızın kullandığı bu yeni teknoloji robotlar, geçmişte uzun süren ve yüksek maliyetli bir iş olan kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemini kısa sürede tamamlanan bir işleme dönüştürmektedir.

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarında giderdeki tıkanıklığın derinliğini bilmeden ezbere yapılan işlemlerden sonuç beklemek yerine, firmamızın uzman personeli gider içinden canlı görüntü alarak müdahalede bulunur. Bu işlemde kullanılan ROCAM kameralı gider içi görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklığın derinliğini birkaç santim şaşmaksızın belirlemekte, zaman kaybetmeden kısa sürede sonuç verecek gider açma işlemine geçmekteyiz. Eşzamanlı görüntü aktarımı yapan ROCAM görüntüleme cihazları, R-600 ile gider açma işleminden sonra da kullanılır. Giderdeki tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olmak için ROCAM sistemleri işlem sonrasında yeniden kullanan Avcılar tıkanıklık açma servisimiz, giderin tamamen açıldığından emin olur.

Ev işyeri fark etmeden her zaman titiz bir şekilde çalışan ekibimiz, ortalığı dağıtmadan ve her yeri kırıp dökmeden içerden müdahaleyle tıkanıklığı sizlere hiçbir zahmet vermeden açar. Kullandığımız akıllı sistemler armatür sökülmesine veya herhangi bir kırma işlemi yapılmasına gerek bırakmadığı için firmamızın hizmetlerinden yararlandıktan sonra tadilata girişmeniz de gerekmez. Göz açıp kapatıncaya kadar gider tıkanıklığı sorununa çözüm getirmekte, sizleri eski usul tamiratlar için gereken yüksek meblağlı faturaların yükünden kurtarmaktayız.

Avcılar Geneline 7/24 Gider Açma Servisi

Bütçenizi düşünmeden tesisat problemlerinden zahmetsizce kurtulmanız için haftanın her günü çalışan Avcılar tıkanıklık açma servisimiz sadece bir telefon kadar yakınınızda. Tuvalet, kanal, banyo ve mutfak gideri, lavabo, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı fark etmeden kullandığımız modern teknoloji sayesinde tüm tıkanıklık sorunlarını kırmadan ve ekonomik çözümlerle gideriyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizin yanı sıra deneyimimiz ve teknik yeterliliğimizle siz değerli müşterilerimize; kırmadan su kaçağı tespiti, armatür değişimi, tesisat döşeme, yenileme ve bakım gibi konularda da en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Her türlü tesisat işiniz için fiyat almak, Avcılar’ın tüm semtlerine kesintisiz olarak sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi istemek ve sorularınız için danışma hattımızı aramanız yeterli.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir