Avcılar Tesisat

Avcılar Tesisatçı

Tesisatla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üreten Tam Tesisat, Avcılar tesisatçı hizmetleriyle ev ve işyerinizdeki her türlü sorunun “garantili” hizmetlerle üstesinden geliyor. Seneler içinde edindiğimiz deneyime ve sürekli kaynak aktarımı yaptığımız teknik altyapımıza sonuna kadar güvenmekte, bu sebeple Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizin tamamına garanti vermekteyiz.

Avcılar tesisatçı hizmetlerimiz; kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı, tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizliği, lavabo tıkanıklığı açma, gider ve logar açma gibi oldukça geniş bir hizmet sahasına yayılmaktadır. Ayrıca Tam Tesisat olarak elektrik tesisatlarını ilişkin birçok konuda da 7/24 hizmetinizdeyiz. Özel görüntüleme sistemleri, yeni nesil robotlar, yüksek basınç ekipmanları, ses frekanslarını kullanarak kılcal çatları dahi belirleyen akustik su kaçağı tespit sistemleri, bilgisayarlı tarama ekipmanları gibi firmamız probleme, sıhhi tesisata ve yapıya göre birçok farklı modern teknoloji ürünü sistem kullanmaktadır.

Ev ve işyerinizin delik deşik edilmesine gerek kalmadan sorunların hızlı ve zahmetsizce çözülmesini sağlayan profesyonel ekiplerimiz, her zaman tamir işlemini kalıcı çözüm sağlayacak şekilde yapmaya çalışmaktadır. Kullanılan yeni nesil ekipmanlar ve sistemler sayesinde döşeme, duvar, fayans tamiri için ekstradan yüzlerce lira da harcama yapmanıza gerek kalmaz. Avcılar tesisatçı hizmetlerimizde ekiplerimiz soruna uzun süreli çözüm sunacak ve sizin için en zahmetsiz çözüm yolunu bulmaya çalıştığı gibi, bütçeniz için de en uygun tamir seçeneğini uygulamaya çalışır.

Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizi; Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Avcılar Merkez, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi olmak üzere ilçenin tamamında 7/24 vermekteyiz.

Tam Tesisat güvencesiyle ve farkıyla sunduğumuz Avcılar su tesisatçısı hizmetlerimizden biran önce yararlanmak için bize bir telefon açmanız veya iletişim sayfamızdaki formu doldurmanız yeterli. Hafta sonları da dahil olmak üzere her zaman hizmetinizde olan firmamızla, diğer hizmetlerimizle ilgili bilgi almak ya da sadece merak ettiğinizi sorulara işin uzmanından yanıt almak için de iletişim kurabilirsiniz.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir