Acil Tesisatçı

Su kaçakları, gider tıkanması gibi problemler ev işyeri fark etmeden yaşamın felç olmasına sebep olur. Tuvalet ve logar tıkanması gibi problemler kısa sürede ticari faaliyetlerin durma noktasına gelmesine yol açarken, daha da önemlisi insan sağlığını tehdit eden büyük bir risk ortaya çıkar. Tam Tesisat olarak akılcı ve ekonomik çözümlerle sunduğumuz acil tesisatçı hizmetleri, kaçaklardan gider tıkanmalarına kadar her tipteki tesisat arızasından kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor. Firmamızın senelerdir sektörde aktif olarak görev alan tecrübeli ekipleri, acil tesisatçı ihtiyaçlarınızda her zaman soruna kalıcı ve bütçeniz için de en uygun şekilde çözüm getirmeye çalışmaktadır.

Su kaçağı tespiti konusunda en son teknolojiye sahip cihazlardan yardım alan ekiplerimiz, tesisatınızdaki kaçağın nerede olduğunu bulmak için her yeri kırmaz. Kılcal çatlaklar bile ekiplerimiz tarafından herhangi bir yere çekiç vurmaksızın dışardan tespit edilmekte, bu sayede su kaçağı tespiti ve onarımı için yüksek meblağlar harcamanız da gerekmemekte. Su kaçağı tespiti tamamlandıktan sonra tamir öncesi su sızdıran boruyu gördüğünüz için acil tesisatçı hizmetlerimizin soruna kesin çözüm sunduğundan da emin olabiliyorsunuz.

Firmamızın acil tesisatçı hizmetlerinden logar, tuvalet, banyo, mutfak ve lavabo tıkanıklığı problemlerinde de sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz. Modern teknolojiden destek alarak her zaman akılcı çözümler üreten ekiplerimiz, ev ve işyerinizi kırıp dökmeden soruna göre en pratik ve bütçeniz için de en uygun çözüm seçeneklerini değerlendirir. Kameralı sistemler sayesinde gideri neyin tıkadığı belirlendiği için kimyasal ilaç kullanımıyla tıkanmanın çözünmesiyle gider kırmadan açılabildiği gibi, ilacın çözemeyeceği maddelerin tahliyesi için robot cihazlardan ya da yüksek basınç uygulayan sistemlerden de faydalanılabilmektedir. Firmamızın acil tesisatçı hizmetleri sayesinde petek temizliğinizi de son derece uygun fiyatlarla ve peteklerin sökülmesine gerek kalmadan yaptırabilirsiniz.

Tesisat sorunlarınızdan kalıcı bir şekilde ve bütçenizi zorlayan meblağlar ödemeden kurtulmak için haftanın hangi günü olduğu fark etmeden telefonla ya da sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Pin It
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir